شرکت شاهسوند مهرثمین (تی شاپ)

درباره تی شاپ:

تی شاپ فروشگاه تخصصی چای، قهوه و دمنوش های مختلف است. تی شاپ فضایی برای انتخاب و گزینش آگاهانه انواع چای، قهوه و دمنوش های گیاهی است. در این فروشگاهها افراد می توانند از میان انواع نوشیدنی و چای بنا به سلیقه و طبع خویش محصول مورد علاقه خود را انتخاب کنند و بنوشند. از سوی دیگر تی شاپ قصد دارد با ارائه توضیحات و آموزش خصوصیات نوشیدنی ها و نحوه آماده سازی آنها، فرآیند انتخاب را از حوزه عادات خارج نموده و به یک رفتار آگاهانه و معنا دار تبدیل کند. تی شاپ در واقع محل آموزش و مشاوره در امر نوشیدن است. کارکنان تی شاپ فراتر از فروشندگی، آموزش و مشاوره به مشتریان را رسالت خود می دانند. علاقمندان به طبیعت و سلامتی به تی شاپ مراجعه می کنند و درباره آنچه میل دارند بنوشند، می گویند و می شنوند و رضایت کارکنان تی شاپ را از مصاحبتشان احساس می کنند.

تی شاپ در سال 1392 آغاز به فعالیت نمود.
هدف تی شاپ گسترش فرهنگ نوشیدن و ایجاد یا احیای روش و سنت های انتخاب و مصرف نوشیدنی است. در تی شاپ برای هر مشتری دمنوش مختص طبع و سلیقه وی عرضه می گردد.

مدیر عامل تی شاپ آقای علي ياسائي عضو انجمن بهره وری ایران عضو انجمن جهانی تست چای و عضو انجمن مدیریت استراتژیک ایران، عضو انجمن گیاهان دارویی ایران است.