دمنوش لاغری

Home/دمنوش کیسه ای/دمنوش لاغری

Project Description

در بسته بندی 12 عددی
تعداد در کارتن : 12 بسته


اندام متناسب باعث می شود که زندگی ما در مسیری هموار و آسان جریان یابد. چای گیاهی لاغری با استفاده از گیاهانی تهیه شده که موجب عملکرد خوب متابولیسم بدن شده و به عنوان یک ملین به کار می روند. برگ و پوست گیاه سنا قرنهای متمادی بخاطر خواص ملین آن مصرفمی شده است. این ترکیب با افزودن چای سبز، زیره سبزو گل محمدی که همگی آنها سرشار از مواد مغذی هستند، تکمیل شده است. از مصرف این چای گیاهی لذت برده و همزمان برنامه رژیم غذایی و تناسب اندام خود را رعایت نمایید.
این محصول به طور طبیعی فاقد کافئین بوده و مناسب برای همه ساعات روز می باشد.

خواص:

چای سبز:

چای سبز دارای اثر ضد سرطان علیه سرطانهای معده، روده کوچک، لوزالمعده، روده بزرگ، ریه و نیز سرطانهای مرتبط با استروژن از قبیل اکثر سرطانهای پستان می باشد. از سوی دیگر براساس بررسی های صورت گرفته مشخص شده است که مصرف دهانشویه های تهیه شده از این گیاه موجب کاهش تشکیل پلاک دندان و همچنین مهار رشد باکتری های موجد پوسیدگی دندان می گردد. به علاوه چای سبز دارای اثرات گرما زا و اکسید کننده ی چربی بوده از این رو می توان از آن به عنوان نوعی عامل موثر جهت درمان چاقی استفاده نمود. دارای خاصیت آنتی اکسیدان، ضد التهاب، ضد افسردگی می باشد. و برای درمان میگرن، تهوع، اسهال، اختلالات گوارشی، عطش، دردهای قلبی، تب و خستگی  و همچنین فشار خون و کلسترول بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

زیره سبز:

زیره سبز دارای خاصیت ضد میکروب، انعقاد خون، شیر افزا، ضد اسپاسم، مدر و تقویت کننده قوای جنسی، ضد نفخ، قاعده آور، محرک و ضد درد می باشد. این گیاه در طب سنتی دارای طبیعتی گرم و خشک می باشد. در صورتیکه با آب میل شود در درمان دل پیچه و نفخ مفید است و هرگاه با سرکه مصرف شود جهت درمان سکسکه موثر است. مصلح زیره سبز کتیرا می باشد.

سنا:

دارای اثرات ملین و مسهل می باشد و در درمان یبوست، بیماری های کبد، یرقان، بزرگ شدن طحال، کم خونی، تب تیفوئید، ریزش مو، دفع شپش سر و بدن، صرع، جنون، درد پهلوها، بیماری وسواس، مفید است. در طب سنتی دارای طبیعتی گرم و خشک است.پوست را درخشان میکند. پاک کننده ی بینی است و برای درمان بیماری روانی مصرف می شود.

گل محمدی:

در درمان التهاب دهان و گلو مفید می باشد. در طب سنتی دارای طبیعتی سرد و خشک می باشد. گشاینده، کاهنده صفرا و تقویت کننده احشا می باشد. در درمان بیماری صرع مفید می باشد. سردرد را برطرف میکند. بدن را خوشبو میکند و در درمان زخم روده موثر است.  بوییدن گل محمدی سبب تقویت اعصاب و قلب و سایر اعضای بدن میگردد. برای درمان بی اشتهایی پس از روزه گرفتن یا رژیم مقدار کمی از گلاب را با عسل مخلوط کرده و میل شود.