دمنوش انرژی زا

Home/دمنوش کیسه ای/دمنوش انرژی زا

Project Description

در بسته بندی 12 عددی
تعداد در کارتن : 12 بسته


خواص:

هل:

هل دارای اثرات صفراآور و ضد ویروس، ضد باکتری و ضد قارچ می باشد. در درمان سوهاضمه، معده در، تهوع، استفراغ و نفخ، اختلالات مجاری ادرار مفید است. در طب سنتی دارای طبیعتی گرم و خشک است و بهبود دهنده گوارش می باشد. آب جوشانده ی آن مدر، قاعده آور، خوش بو کننده ی عرق و تقویت کننده ی قلب و معده می باشد. ناراحتی های کبدی، رطوبتهای سینه و حلق و خفقان سرد را درمان میکند، برای هضم غذا مفید است.

گشنیز:

اسانس گشنیز باعث تحریک ترشح شیره های معدی شده، ضد نفخ و از بین برنده ی اسپاسم، بهبود در درمان بیماری های گوارشی، و کم اشتهایی  می باشد. همچنین ضد باکتری و ضد قارچ نیز می باشد. در طب سنتی دارای طبیعتی سرد و خشک میباشد. تحلیل برنده ورمهای گرم، مفید در درمان التهاب معده است. در درمان سردرد، سرفه، خفقان، سرماخوردگی، کاهش تحریکات جنسی، رفع عطش  موثر می باشد. تخم گشنیز مقوی قلب و معده است. برای تب های نوبه ایی، سوهاضمه، سرخک، وسواس، زخم های مجاری ادرار مفید می باشد. مصلح آن بعد از تنقیه ی معده و ایجاد استفراق، خوردن زرده ی تخم مرغ نیم پز با فلفل و نمک یا سوپ مرغ چاق و چرب ارگانیک با دارچین می باشد.

دارچین:

دارچین دارای اثرات ضد باکتری، متوقف کننده ی رشد قارچ و بهبود دهنده ی حرکات روده و در درمان کم اشتهایی و اختلالات گوارشی موثر است. از دارچین به عنوان تسکین دندان درد، تهوع، استفراغ و نیز رفع بوی بد دهان استفاده میشود. در طب سنتی دارای طبیعتی گرم و خشک می باشد. درمان کننده انواع عفونتها و چرکهای ناشی از خلط های فاسد می باشد. در درمان کچلی های قارچی، زخم های چرکین، زکام، گوش درد، تاری دید موثر است. پاک کننده سینه بوده در درمان سرفه مفید است.گشاینده گرفتگی های کبدو تقویت کننده کبد، درمان استسقا و تسکین التهابات و دردهای کلیه و رحم، مدر و قاعده آور است. محرک جریان خون می باشد. برای ناراحتی های پس از زایمان مفید است. همچنین جاذب الرطوبه می باشد و رطوبات اضافی و اخلاط رطوبی بدن را جذب و دفع و عفونت اخلاط را رفع می کند.

زنجبیل:

این گیاه عمدتا برای درمان تهوع و استفراغ، اسهال خونی استفاده می شود. دارای اثرات دیگری از قبیل ضد التهاب، ضد میکروب، آنتی اکسیدان، ضد چربی، ضد تومور و اثرات مقوی قلب می باشد. ریشه ی این گیاه دارای اثر محرک سیستم ایمنی و مهار کننده ی تجمع پلاکت ها می باشد. زنجبیل موجب افزایش ترشح بزاق، شیره های معدی و صفرا، تسکین انقباضات معده، افزایش قدرت ماهیچه های روده، درمان سردردهای میگرنی، رفع کم اشتهایی و مشکلات گوارشی می شود. همچنین زنجبیل دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است. از دمنوش آن برای درمان سرماخوردگی، تهوع، استفراغ علائم سوهاضمه، التهاب گلو مورد استفاده قرار میگیرد. در طب سنتی دارای طبیعتی گرم و خشک است و مناسب برای افراد دارای معده و کبد سرد، افزایش حافظه، برطرف کننده رطوبتهای حلق و سر، تقویت کننده ی قوای جنسی و اندکی ملین می باشد.

میخک:

از عصاره میخک می توان به عنوان نوعی عامل ضد میکروب، ضد ویروس، ضد التهاب و عامل محافظ کبدی و محافظ دستگاه عصبی استفاده نمود. در گذشته از عصاره آن برای دندان درد استفاده مینمودند. مصرف موضعی کرم حاوی این گیاه به صورت مالیدن آن بر روی شقیقه ها موجب تسکین سردرد می شود. از این گیاه برای درمان ورم مفاصل، تصلب شرایین، قاعدگی دردناک و سرطان، ضد انعقاد استفاده می شود. در طب سنتی دارای طبیعتی گرم و خشک می باشد و در درمان تهوع و استفراغ، مفید است. دهان را خوشبو و مزاج را یبس میکند همچنین بهبود دهنده ی هضم، ضد نفخ و تقویت کننده قوای جنسی می باشد. اسهال و دل درد کودکان را برطرف میکند. برای افرادی که به علت ضعف اعصاب و عضلات مربوط به دفع ادرار و مثانه، قطره قطره یا بریده بریده ادرار میکنند یا نمی توانند ادرار خود را نگه دارند مفید است.

جینسینگ:

این گیاه برای افزایش قوای فیزیکی و مغزی به کار میرود. جینسینگ برای درمان خستگی، ضعف و افسردگی خفیف به کار برده می شود و تاثیر بسزایی بر کلسترول خون، قند خون و دستگاه ایمنی دارد.دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است. دمنوش جینسینگ در درمان کم خونی، ضعف و بی نظمی تنفسی، فراموشی و نسیان، سوهاضمه، دردهای ناحیه قلب و تهوع موثر است. زیبا کننده پوست و تجدید قوای جوانی می باشد. مقاومت عضلات را در برابر بی نظمی ها و ناراحتی ها افزایش می دهد. متابولیسم و سیستم عروق را اصلاح می کند.