کنفرانس بین المللی تداکس فردوسی مشهد TEDx

Home/اخبار شاهسوند/کنفرانس بین المللی تداکس فردوسی مشهد TEDx

کنفرانس بین المللی تداکس فردوسی مشهد TEDx

آخرین رویداد بزرگ سال 94 در مشهد مقدس

زمان: 20 اسفند ماه 1394 از ساعت 15 الی 19

مکان: هتل بزرگ پارس مشهد

با حضور : استاد رضا کیانیان/ دکتر شهرام اسلامی/ مهندس بهروز فروتن/ دکتر بهمن مقیمی/ مهندس سید محمدباقر طباطبایی/ مهندس محمد سعید فیصل

کنفرانس بین المللی تداکس فردوسی مشهد

کنفرانس بین المللی تداکس فردوسی مشهد1

نخستین رویداد بزرگ فراملی تداکس 20 اسفند ماه 1394 در مشهد مقدس برگزار می شود. این رویداد که با همکاری پارک علم و فناوری خراسان رضوی و نیز تلاش جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد پایه ریزی شده است، با کسب مجوز های لازم از سازمان جهانی غیرانتفاعی تد، نخستین تجربه برگزاری رویداد تداکس در مشهد مقدس است.

در رویداد “تداکس‌ فردوسی مشهد” سخنرانی‌های زنده توسط افرادی الهام بخش و نیز پخش فیلم های سخنرانی های جهانی جذاب تد، دست به دست یکدیگر می‌دهد تا مخاطبان را به اندیشه های عمیق و خلاق وا دارد و شیوه های تازه نگریستن به مضامین و موضوعات محلی و جهانی را فراروی ایشان بگذارد. همه شهروندان شهر مشهد که دغدغه بهتر زیستن را دارند به این رویداد بزرگ دعوت می شوند.

در هر رویداد تداکس جمعی متفاوت از برترین فعالان و صاحب نظران حوزه های مختلف علم و هنر و صنعت گرد هم می آیند تا با سخنرانی خود الهام بخش شرکت کنندگان باشند. در تداکس فردوسی مشهد پذیرای سخنرانی جذاب بزرگان ایران و مشهد هستیم:

 

 •  استاد رضا کیانیان
  استاد کیانیان از مفاخر شهر مشهد برنده تندیس سیمرغ بلورین، با تجربه والای خود در بازیگری، نویسندگی و عکاسی، در رویداد تداکس فردوسی به دنبال بیان ایده هایی است که پس از سال ها بازیگری، نویسندگی و سفر بدانها رسیده است. او می خواهد این حرف های تازه را با همشهری های مشهدی خود در میان بگذارد.

 

 • مهندس بهروز فروتن ( کارآفرین برتر ایران و بنیانگذار صنایع غذایی بهروز):
  آقای فروتن با تجربه چندساله خود از کار در صنعت اعتقاد دارد پيوستگي علوم يعني پيشرفت در كار و چرخ دنده اين پیشرفت را كارآفريني میداند. مهندس فروتن با بیان جذاب خود به دنبال آن است تا نگرشی نو نسبت به کارآفرینی را مطرح سازد.

 

 • مهندس محمدسعید فیصل (صادرکننده برتر و بنیانگذار گروه غذایی شاهسوند):
  مهندس فیصل با بیان ایده ها و نیز تجربیات خود به دنبال آنند که بتوانند تاثیری مثبت بر ذهن شرکت کنندگان بگذارند و آنها را نه تنها با دنیای مدیریت و کارآفرینی آشنا سازند بلکه همگان را با صنعت عظیم چای آشنا سازند.

 

 •  دکتر شهرام اسلامی (روانشناس و سخنران برنامه سیمای خانواده شبکه 1 سیما):
  دکتر اسلامی با تاکید بر انگیزه بخشی، سخنرانی خود را ارائه می کنند. ایشان با ارائه راهکارهای عملی، از ابعاد مختلف زندگی و نکات پیروزی صحبت می کنند و به دنبال آنند که در ذهن مخاطب خود عاملی برای انگیزه بیشتر در زندگی کاری و شخصی ایجاد کنند.

 

 •  دکتر بهمن مقیمی (عضو هیئت علمی دانشگاه آمریکایی گرجستان، مشاور بین المللی عرصه مدیریت و بازاریابی):
  دکتر مقیمی با بیان دیدگاه های جدید درباره مدیریت به دنبال بازپروری و شناساندن ارزش سرمایه های انسانی در سازمان هاست. وی درباره نکات مدیریتی در سازمانهای ایرانی و تفاوت آنها با سازمان های سایر کشورها صحبت می کند. او در نهایت راهکارهایی برای مدیران و کارکنان اراثه خواهد کرد.

 

 • مهندس محمدباقر طباطبایی (عضو کمیته راهبردی مشهد2017):
  مهندس طباطبایی با صحبت درباره مشهد 2017 به دنبال آگاهی بخشی درباره این رویداد در بین مردم مشهد مقدس است. ایشان با صحبت درباره پتانسیل های شهر مشهد و نیز رویداد بزرگ مشهد 2017 به دنبال بازشناساندن این رویداد برای مردم است.
مارس 9th, 2016|

نظر خود را بنویسید