چای کودک شاهسوند بهترین نوشیدنی برای کودک شما

آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که نوشیدن چای برای کودک شما ضرر دارد یا نه ؟ روزانه بیش از یک میلیارد فنجان چای در دنیا مصرف می شود و وجود کافئین، فلوئور و به خصوص آنتی اکسیدانها و تانن‌ها از بروز برخی سرطان‌ها پیشگیری می‌کند.   چای در بین بزرگسالان و شیر در بین کودکان پر مصرف ترین مایع هستند .

 چای به خاطر ترکیبات فلوئور و فلوراید برای دندان های کودکان مفید است. چای نوشیدنی مفید برای جبران آب مورد نیاز بدن در طول روز هست .

نوشیدن چای به دلیل وجود کافئین می‌تواند موجب افزایش میزان انرژی، هوشیاری و تمرکز در زمان انجام کار یا برنامه‌های روزانه‌ شود اما باید بدانید که همین ماده می‌تواند تاثیرات معکوسی بر سلامت کودکان و خردسالان داشته باشد که از میان آنها می​توان کاهش تمرکز، کاهش توانایی‌های حرکتی و ناهماهنگی عضلات را نام برد.

یکی از بهترین چای‌‌ها و نوشیدنی‌های گرمی که می‌توانید جایگزین قهوه و شیرکاکائوهای حاوی کافئین در طول روز کنید، چای گیاهی ( دمنوش ) است. بهترین چای‌های گیاهی برای کودکان چای رویبوس است که می‌توانید آن را از دم‌کردن ریبوس و برگ‌های آن تهیه کنید. از این رو نوشیدن این دمنوش و جایگزین کردن آن و دیگر چای‌های گیاهی با مشاوره یک متخصص طب سنتی می‌تواند تاثیر بسیار خوبی بر سلامت و تندرستی فرزندتان داشته باشد.

شرکت شاهسوند با توجه به نیاز کودکان سرزمین کشورمان در واحد تحقیق و توسعه اقدام به تهیه چای مخصوص کودک کرده است که از سال 94 برای اولین بار در کشور و منطقه ، این محصول در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار گرفته شده است .

چای کودک شاهسوند مناسب برای کودکان 5 سال به بالا است . پیشنهاد ما حداقل 2 فنجان چای کودک در برنامه روزانه نوشیدنی فرزندتان می باشد. پیشنهاد می شود برای افزایش عطر و طعم چای از آب تصویه شده و تازه جوشیده استفاده نمایید.

یک فنجان چای کودک شاهسوند دم کشیده ، رنگ قرمز متمایز و طعم شیرینی دارد. رویبوس فاقد کافئین و حاوی ویتامین سی و بسیاری مواد معدنی از جمله: منیزیم، مس، آهن، پتاسیم، کلسیم و فلوراید، روی، منگنز، آلفا- هیدروکسیمی باشد.

چای کودک در بسته بندی 25 عدد چای کیسه ای و به صورت دمنوش در بسته بندی با شکل و طرح جدید در بازار توزیع گردیده است .

چای کودک