چای کودک شاهسوند بهترین نوشیدنی برای کودک شما

چای کودک شاهسوند بهترین نوشیدنی برای کودک شما

آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که نوشیدن چای برای کودک شما ضرر دارد یا نه ؟ روزانه بیش از یک میلیارد فنجان چای در دنیا مصرف می شود و وجود کافئین، فلوئور و به خصوص آنتی اکسیدانها و تانن‌ها از بروز برخی سرطان‌ها پیشگیری می‌کند.   چای در بین بزرگسالان و شیر در بین کودکان پر مصرف ترین مایع هستند .

 چای به خاطر ترکیبات فلوئور و فلوراید برای دندان های کودکان مفید است. چای نوشیدنی مفید برای جبران آب مورد نیاز بدن در طول روز هست .

نوشیدن چای به دلیل وجود کافئین می‌تواند موجب افزایش میزان انرژی، هوشیاری و تمرکز در زمان انجام کار یا برنامه‌های روزانه‌ شود اما باید بدانید که همین ماده می‌تواند تاثیرات معکوسی بر سلامت کودکان و خردسالان داشته باشد که از میان آنها می​توان کاهش تمرکز، کاهش توانایی‌های حرکتی و ناهماهنگی عضلات را نام برد.

یکی از بهترین چای‌‌ها و نوشیدنی‌های گرمی که می‌توانید جایگزین قهوه و شیرکاکائوهای حاوی کافئین در طول روز کنید، چای گیاهی ( دمنوش ) است. بهترین چای‌های گیاهی برای کودکان چای رویبوس است که می‌توانید آن را از دم‌کردن ریبوس و برگ‌های آن تهیه کنید. از این رو نوشیدن این دمنوش و جایگزین کردن آن و دیگر چای‌های گیاهی با مشاوره یک متخصص طب سنتی می‌تواند تاثیر بسیار خوبی بر سلامت و تندرستی فرزندتان داشته باشد.

شرکت شاهسوند با توجه به نیاز کودکان سرزمین کشورمان در واحد تحقیق و توسعه اقدام به تهیه چای مخصوص کودک کرده است که از سال 94 برای اولین بار در کشور و منطقه ، این محصول در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار گرفته شده است .

چای کودک شاهسوند مناسب برای کودکان 5 سال به بالا است . پیشنهاد ما حداقل 2 فنجان چای کودک در برنامه روزانه نوشیدنی فرزندتان می باشد. پیشنهاد می شود برای افزایش عطر و طعم چای از آب تصویه شده و تازه جوشیده استفاده نمایید.

یک فنجان چای کودک شاهسوند دم کشیده ، رنگ قرمز متمایز و طعم شیرینی دارد. رویبوس فاقد کافئین و حاوی ویتامین سی و بسیاری مواد معدنی از جمله: منیزیم، مس، آهن، پتاسیم، کلسیم و فلوراید، روی، منگنز، آلفا- هیدروکسیمی باشد.

چای کودک در بسته بندی 25 عدد چای کیسه ای و به صورت دمنوش در بسته بندی با شکل و طرح جدید در بازار توزیع گردیده است .

چای کودک