اولین کنگره بین المللی و بیست و چهارمین کنگره ملی علوم و صنایع غذائی ایران

Home/اخبار شاهسوند/اولین کنگره بین المللی و بیست و چهارمین کنگره ملی علوم و صنایع غذائی ایران

اولین کنگره بین المللی و بیست و چهارمین کنگره ملی علوم و صنایع غذائی ایران

شرکت شاهسوند حامی اصلی اولین کنگره بین المللی و بیست و چهارمین کنگره ملی علوم و صنایع غذائی ایران

بیست و چهارمین کنگره ملی و نخستین همایش بین المللی علوم و صنایع غذایی ایران به همت دانشگاه تربیت مدرس و انجمن علوم و صنایع غذائی با حضور وزیر جهاد کشاورزی، اساتید و صاحب نظران این حوزه، 27 مهرماه در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار شد.

اولین کنگره بین المللی و بیست و چهارمین کنگره ملی علوم و صنایع غذائی ایران

این کنگره از 27 تا 29 مهر ماه با حضور 18 شرکت تولید کننده محصولات غذایی و با همکاری 28 دانشگاه داخلی برگزار گردید و در طول برگزاری آن، 500 پوستر به نمایش درآمد و 96 نفر از استادان و کارشناسان صنایع علوم غذایی سخنرانی نمودند.

مرکز تحقیق و توسعه شرکت شاهسوند مقاله “معرفی گیاه رویبوس (Aspalathus lineareis) در فرمولاسیون چای کودک” را ارائه نمود.

چای-رویبوس

در مراسم افتتاحیه محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر اینکه صنایع غذایی حلقه ای است که در آن، همه زنجیره ها از نهاده تا سفره نیازمند نظارت و پشتیبانی است، خطاب به تولیدکنندگان ایرانی گفت: همه باید در کنار هم و به صورت زنجیره از تامین نهاده ها تا سر سفره مصرف کنندگان نظارت داشته باشیم و از یکدیگر پشتیبانی کنیم.

About the Author:

شرکت شاهسوند زرین با تجربه بیش از 20 سال در زمینه تامین بخشی از بازار مواد غذایی با تولید ، بسته بندی ، توزیع و صادرات بیش از 12 گروه کالایی صنایع غذایی در زمینه های چای ،چای خارجه ، جای فله، برنج ، زعفران ، حبوبات ، قهوه ، آیس تی ، دمنوش با نام تجاری شاهسوند ، طابران و آتی محصولات خود را عرضه می نماید.

Leave A Comment

*